Туніс

Тури в Туніс. Відпочинок у Тунісі.


 

Якщо в Єгипті і Туреччині ви вже побували, слід заглянути в Туніс.

У порівнянні з іншими теплими країнами, Туніс має м’який середземноморський клімат, що дозволяє насолоджуватися пляжним відпочинком з травня по жовтень. Навіть найспекотніші червень і липень переносяться легше, ніж в Єгипті. Середземне море дарує свіжі бризи і неповторний морське повітря.

Готелі Тунісу нітрохи не поступаються в комфорті. За типом харчування більшість готелів також пропонують All inclusiv.

Основні напрямки: пляжний відпочинок, лікувальний і оздоровчий туризм. Омолодження та морські процедури найбільше ваблять туристів в Туніську республіку, розташовану в Північній Африці. Родзинка – таласотерапія (лікувальні і тонізуючі процедури, з морськими водоростями, грязями і підігрітою морською водою).

Релігія в Тунісі- іслам, в більшості, жителі мусульмани – суніти, є християни і іудеї. Правила для туристів не такі самі, як в Еміратах. Але все ж фотографувати місцевих жителів, розпивати, особливо в Рамадан, спиртне, оголяти ноги і плечі, як у всіх мусульман, в громадських місцях не прийнято.

Всі пляжі Тунісу муніципальні, але тим не менше вони прив’язані до готелів, що стоять на березі, які займаються благоустроєм і порядком на їх території.

Туніська кухня також менш гостра і перчена, в порівнянні з іншими країнами Африки і Азії. Навіть без традиційної для українців свинини, тут запропонують численні страви з м’яса. Популярний суп “шорба” з овочами і телятиною, “брошет” – шашлик з м’яса або курки, смажений на рожні баран “машві”, ягнятина в горщиках – все незаперечно смачно. У розумному поєднанні з найрізноманітнішими спеціями, ці страви несуть свій національний колорит.

Особливо тунісці відчувають прихильность до риби, адже саме тунцю і зобов’язані назвою країни. Він тут всюди: від салатів до випічки! Млинці з начинкою з тунця або крабів – “брик”, салат з обсмаженого перцю і томатів з тунцем або сардинами – “мешуйа”.

Місцеві туніські солодощі, як пахлава і самса – традиційні для арабського світу. Мигдаль, кунжут, фісташки, апельсинові цукати обов’язкові інгредієнти в випічці. А вже з фініків тут і лікер “Тібарін” і горілку “буху” готують особливим оригінальним способом. Вживання кави – складний ритуал.

Більша частина узбережжя Тунісу – це пляжі з білим піском. У східній частині країни – від Хаммамета до острова Джерба – розташувалися найбільш жваві райони узбережжя з численними туристичними комплексами. Від Сусса до Сфакса тягнеться район Сахеля – царство оливкових і мигдалевих гаїв. На півночі Тунісу, на узбережжі між Бізерта і Табарку, пейзажі більш дикі, там пляжі межують зі скелями.
Ландшафт на півночі Тунісу надзвичайно близький до південно-європейського: дикі, порізані вітрами береги, родюча долина річки Меджеру, гірський ланцюг Високого Теля. Узбережжя в районі Табарки називається Кораловим – це царство підводного полювання та риболовлі.

Про візу

Громадянам України, які в’їжджають на територію Тунісу з туристичною метою віза не потрібна. По прильоту, турист заповнює міграційну карту.

У паспорт проставляється штамп про в’їзд в країну (безкоштовно). Турист має право знаходиться в Тунісі до 30 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який повинен бути дійсний не менше 3 місяців з дати виїзду з країни;
  • Туристичний ваучер.

У разі, якщо діти відправляються без батьків (в супроводі третіх осіб) \ с одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згода на виїзд від обох батьків, c нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Догори

Зателефонувати