Індонезія

Тури в Індонезію. Відпочинок на Балі. 


Так що ж так тягне на цей крихітний острівець, що загубився серед сотні інших, таких же в Малайському архіпелазі, між Тихим і Індійським океаном? Багато побувавши тут один раз, знову і знову повертаються.

На острові 2 постійно діючих вулкана, і хоча останнє виверження було 30 років тому, не варто ні брати до уваги цей факт. Нескінченні рисові поля змінюються непрохідними джунглями, пальмові гаї контрастують з постійно посушливої ​​частиною острова. Тут буває так волого, що доводиться міняти одяг, а температура практично постійна, + 30 ° С круглий рік. Це екватор! Сезон мусонних дощів приходить в листопаді і триває до березня. Самий дощові місяці на Балі – січень, лютий, якщо це можна назвати “дощові” в нашому розумінні. Від загадок острова Яви, Балі відокремлює лише протоку.

Тут особлива релігія і віра, особливе ставлення до життя і природі. Балійська релігія індуїзму – «Агама Хінду Дхарма» відома у всьому світі. Це суміш шиваизма і буддизму, що прийшли з Яви. Яскраво простежується язичницьке одухотворення природних явищ, матеріальність духів і наявність магічних ритуалів.

Численні храми з немислимими архітектурними формами змішалися з низкою супермаркетів, торгових центрів з фудкорти, клініками, йога-студіями, бутиками з шовковими сукнями, місцевими варунгамі і модними кафе. Тут є чорні, сірі і білі пляжі, стометрові кручі з дико б’ються про них хвилями і фешенебельні райони з комфортабельними готелями … і тисячі байків, які шастають по вулицях немов очманілі, не знаючи ні правил, ні страху.

Сюди приїжджають похлюпатися в океані з дітьми і подивитися на острів мавп. Тут рай для серферів і тусовка концептуальної молоді. Сюди стікаються творчі люди з усього світу. Сюди приїжджають любити і закохуватися в неймовірний острів, який за легендою створили боги, щоб відпочивати від трудів мирських.

Інформація про візу

Громадянам України здійснюють короткостроковий (до 30 діб) візит до Республіки Індонезія, віза не потрібна. (Згідно Указу Президента Республіки Індонезія №21 від 2016 г.)

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який повинен бути дійсний не менше 6 місяців з дати в’їзду;
  • Авіаквиток (зворотний напрямок) або квитки в іншу країну.

У разі, якщо діти відправляються без батьків (в супроводі третіх осіб) \ с одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згода на виїзд від обох \ не виїжджати батьків, c нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Догори

Зателефонувати