Італія

Тури в Італію. Відпочинок в Італії.


 

Італія подарувала всьому світу безліч відкриттів в галузі кулінарії, талановитих художників, неповторну архітектуру, культуру. Список речей, родом з Італії, досить довгий, і практично всі звідти викликає позитивні емоції. Але лише побувавши в Італії, можна зануритися в неповторну атмосферу спекотного сонця і надихаючих пейзажів.

Італійці поважають і шанують своє історичну та культурну спадщину, тому більшість об’єктів з віковою історією збереглося до наших днів. По приїзду в європейську країну, ви зможете відвідати численні музеї та виставки, прогулятися по вузьких вуличках, вивчити місцеву архітектуру і познайомитися з харизматичними італійцями, які завжди радо приймають гостей.

Відпочинок в Італії можна спланувати по-різному, включаючи в свій план активний чи пасивний відпочинок, або чергуючи одне з іншим. Деякі мандрівники прилітають в Італію заради місцевої кухні і шопінгу. Як відомо, кращі лінії одягу розроблялися в цих краях. Багато художників надихалися неповторною атмосферою Італії.

Ви зможете зануритися в неї самостійно, оформивши візу і відвідавши цю чудову країну. Тут є все, щоб добре провести час з коханою людиною або друзями. Збирайте валізи і вирушайте в Італію, де в будь-який час року вас чекають незабутні враження!

Інформація про візу

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 роки не потрібна віза для в’їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній з країн Шенгенської угоди не більше 90 днів протягом 180 днів.

Необхідні документи:

Закордонний паспорт, який повинен бути дійсний не менше 6 місяців з дати в’їзду.
На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (в супроводі третіх осіб) \ с одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згода на виїзд від обох \ не виїжджати батьків, c нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації, відповідно і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Догори

Зателефонувати