Tours.ua module initialization…

Найпоширеніші питання по гарячим турам:

  • Чи завжди є гарячі тури?
  • Чи бувають гарячі тури на трьох і більше осіб?
  • Гарячий тур і відмовний тур – це одне і те ж поняття?
  • Найпоширеніші напрямки гарячих турів
  • Як вони з’являються?
  • Що ж таке відмовні тури?
  • Забронювали путівку, але не виходить полетіти. Що ж робити?

Зацікавила можливість придбання гарячого туру?
Якщо так, то скоріше телефонуйте або приїжджайте в наш офіс і розкажіть менеджеру про свої уподобання. А тепер чекайте, ми вам обов’язково повідомимо, як тільки з’явиться відповідний саме для вас гарячий тур …

Існує одна проста істина: якщо ми надаємо вам гарячий тур, то не варто довго роздумувати. Не втрачайте таку можливість, інакше знайдуться ті, хто швидше дасть позитивну відповідь і замість вас полетить відпочивати по вигідній пропозиції.

3. Гарячий тур і відмовний тур – це одне і те ж поняття або ж існує різниця?
Для того, щоб зрозуміти чи є відмінність між цими двома поняттями, варто дати визначення кожному з них.

Отже, гарячі тури – це спеціальна пропозиція (якщо говорити професійною мовою), а якщо сказати простіше, то гарячий тур – це така путівка, яку потрібно придбати сьогодні, щоб завтра-післязавтра полетіти на відпочинок. Коштує вона, як правило, в кілька разів дешевше, ніж стандартна.

Як вони з’являються?
Туроператори завчасно бронюють місця в готелях, квитки на літак, припускаючи відправити в дану країну певну кількість туристів. Але, буває, трапляється так, що виліт вже зовсім близько, а путівки не всі розпродані. Тому туроператори щоб не втрачати гроші, роблять значні знижки на решту тури. Ось і виходить, що ці путівки перетворюються в палаючі, на професійному сленгу кажуть «тур горить». Отже, не варто турбуватися, що гарячі тури – це обман, а навпаки це дуже вигідна пропозиція. І не кожному туристу пощастило купити гарячий тур.

Що ж таке відмовні тури?
Відмовний тур – це стандартна путівка, яка була заброньована туристом і оплачена в повному розмірі, але з’явилися об’єктивні чи суб’єктивні причини, і власник даного туру не може полетіти. В такому випадку туроператори роблять стягнення з туриста в обумовленому розмірі. І, щоб повернути хоч якусь частину грошей, витрачених на путівку, власник продає свій тур набагато дешевше, ніж купував його. Ось так і з’являється відмовний тур.

Отже, відмовний тур відрізняється від палаючого тим, що ця путівка розрахована на певну кількість осіб, на конкретні дати і в конкретний готель, а гарячі тури можуть бути на будь-яку кількість відпочиваючих, мати різну тривалість і довільний готель.

  1. Чи завжди є гарячі тури?

У нашому турагентстві гарячі тури можна купити в будь-який час року – вони у нас є завжди. Єдиний момент – це те, що в сезон відпусток придбання гарячого туру ускладнюється тим, що їх досить-таки складно купити. Гарячі путівки розлітаються неймовірно швидко особливо в літні місяці. На початку сезону або в кінці трохи простіше придбати гарячі тури. Вся справа в тому, що навесні українці ще планують свій відпочинок, а восени практично всі вже відпочили. Дещо по-іншому йдуть справи з візовими країнами. Тому що, щоб отримати візу, для цього треба час, і чимало. А палаючий тур не має велику кількість часу – вони з’являються за кілька днів до вильоту. За ці дні візу ніяк не встигнути оформити. І тут існує «але»: якщо ви є власником біометричного закордонного паспорта, то в країни шенгену ви можете полетіти відпочивати без візи.

2. Чи бувають гарячі тури на трьох і більше осіб?

Так, бувають. Зараз ми з’ясуємо ситуацію. Не варто думати, що гарячий тур можна купити тільки на одного або двох туристів – це помилка.

Незважаючи на те, що найпоширенішими все ж є тури на двох по Україні, гарячий тур може бути на скільки завгодно людина. Все залежить від того, скільки вільних авіаквитків залишилося на літак – це головне обмеження. Найпоширеніші напрямки гарячих турів:

Туреччина;
Єгипет (Хургада і Шарм-ель-Шейх);
Таїланд;
Шрі Ланка;
В’єтнам;
Греція;
Болгарія;
Туніс;
Чорногорія;
Кіпр;
ОАЕ (Об’єднані Арабські Емірати).

4. Забронювали путівку, але не виходить полетіти. Що ж робити?
Такі випадки бувають (близько 3% всіх подорожей), і причини зовсім різні: хвороба, не відпускають з роботи, відмовили у видачі візи і т.д. Не треба завчасно засмучуватися. Ситуацію завжди можна виправити. Яким чином?

Коли ви бронюєте тур, ви підписуєте договір з турфірмою. У ньому описані всі деталі, що стосуються поїздки. Також є і такий пункт, де вказано випадок відмови від путівки.

Якщо скасування поїздки відбувається з ініціативи замовника (туриста), то туристична компанія не повертає гроші. У деяких угодах є навіть така фраза, наприклад: «якщо турист відмовляється від поїздки менше ніж за 3, (або 5, 7 і т.д.) днів, то турфірма гроші не повертає». А погоджуватися з цим чи ні – вирішувати тільки вам.

Якщо у вас виникла така ситуація, що ви не можете полетіти, негайно ж повідомте менеджеру про це, він допоможе вам вирішити дане питання з мінімальними витратами для вас.

Туристична агенція ВНТревел бажає Вам сприятливих умов для подорожей і гарного настрою!

Догори

Зателефонувати