Китай

Відпочинок у Китаї. Тури на острів Хайнань. Китайські Гаваї.


 

Китай – це країна, яка дивує неймовірно. Все тут особливе, нове і незвичне. Подорож до Китаю розширює горизонти, дає знання, насичує неймовірними враженнями і дарує незабутні спогади!

Хайнань – найпівденніша провінція Китаю. Більшу частину її території займає однойменний острів – другий за величиною острів Китаю. Він лежить на південь від материкової китайської провінції Гуандун і відділений від півострова Лейчжоу вузькою і неглибокою протокою Цюнчжоу. На заході від Хайнаня, через Тонкінську затоку, розкинувся В’єтнам. З півдня і сходу о. Хайнань омивається відкритим морем. Територія острова становить близько 32 900 кв.км, що трохи більше площі такої країни, як Бельгія.

У величезній акваторії, що входить до складу провінції Хайнань, розкидано понад 300 малих островів архіпелагу Саньша. У сумі площа цих островів складає лише 3% від площі всієї провінції, але площа акваторії перевищує розміри будь-якої європейської країни.

Санья

Місто Санья розташоване на самому півдні острова Хайнань. Населення міста наближається до 700 тисячам осіб. Санья – одночасно дуже молоде і дуже древнє місто.

Трохи лірики

Ми знаємо Китай, як найбільшого виробника товарів, які щодня використовуємо в повсякденному житті. Але культура і історія цієї країни настільки багата, що голова йде обертом від цих масштабів. Китай входить в ТОП найбільших країн, займаючи почесне третє місце. Країна розвивалася протягом тисячоліть.

На сьогоднішній день це не просто велика держава, а й країна, де, незважаючи на стрімкий розвиток і зміни в суспільстві, шанують свою історію, культуру, звичаї, релігію. Потрапляючи в Китай, ви опиняєтеся ніби на іншій планеті – інші люди, інший побут, поведінку, менталітет. Одна з найбільших країн світу може похвалитися і багатством, і бідністю, про що свідчить незвичайний баланс між мегаполісами і невеликими містечками. Контраст досить сильний.

Подорожуючи по Китаю, обов’язково пориньте в побут звичайних робітників, відвідавши провінційні містечка і села. У вас буде можливість поторгуватися з місцевим населенням на ринку, погуляти по незайманій природі, випробувати те чи інше ремесло. Китаю є, що запропонувати, як завзятим мандрівникам, так і гостям країни. Щоб вивчити всю красу азіатської культури, буде потрібно багато часу, але воно того варте. Пориньте в казковий світ Китаю, оформивши візу.

Про візу


Для відвідування Китайській Народній Республіці буде потрібно оформлення візи. Вимоги для всіх бажаючих однакові. Ваш пакет документів повинен включати в себе наступне:

  • національний паспорт;
  • закордонний паспорт (його термін дії повинен бути більше 6-ти місяців);
  • фотографія 3 х 4 см;
  • документ, що підтверджує фінансову спроможність (довідка з роботи з вказаною з / п за останні півроку, виписка з рахунку, де має
  • лежати більше 1 тисячі доларів на момент поїздки);
  • довідка з місця навчання (для учнів).

Вимоги можуть додаватися, в залежності від типу відкривається візи. Для кожного типу візи встановлений максимальний термін перебування на території Китаю. Чим більше термін і «коридор», тим більше вимог до заявника для оформлення в’їзного документа.

Догори

Зателефонувати