Про нас

Про нас

Туристична агенція «ВНТревел» вітає вас!

Туристична агенція «ВНТревел» – кращий путівник по країнах всієї земної кулі. Ми молода, але досвідченна і надійна команда професіоналів. Ми не працюємо на поток – ми цінуємо кожного клієнта. Наша мета знайти і підібрати відпочинок який підійде саме Вам!

Широкий діапазон послуг!

Туристична агенція «ВНТревел» надає прекрасну можливість чудово відпочити в будь-якій країні, познайомиться з історичним надбанням і культурою різних народів, пізнати смак багатьох національних блюд, з головою поринуть в особливу атмосферу, що панує в різних куточках світу. З кліматом, погодними умовами, популярними курортами і готелями, валютою, візовим режимом і іншими особливостями тієї чи іншої країни Вас повністю ознайомить наш менеджер. Докладні відомості про будь-яку країну можна отримати від наших  консультантів, задавши питання на поштову скриньку, в вайбер, чат на сайті, або зателефонувавши по будь якому номеру телефону на сайті.

Низькі ціни!

Якщо передчасно звернутися в нашу компанію за допомогою в організації поїздки в країну, то консультанти в залежності від вимог і бажань клієнтів запропонують ідеальне місце відпочинку за мінімальною вартістю “раннього бронювання”, або “гарячого туру”. В основному великий вибір такого самого доступного відпочинку можливий на початку і кінці курортних сезонів. Але в цьому є великий плюс – просторі пляжі з мінімальною кількістю відпочиваючих, наявність місць в п’ятизіркових готелях і номерах підвищеної комфортності і, звичайно, прийнятна вартість такого туру.

Бронюємо номера в кращих готелях світу

Послуги нашої компанії дозволяють забронювати номер з видом на океан, білосніжні гори або бірюзові лагуни в будь-якому готелі світу. Тому провести незабутній медовий місяць, канікули, відзначити свято або провести відпустку в бажаній країні можна без побоювання за наявність вільних місць. По прибуттю в готель гостинний персонал радо зустріне і на високому рівні надасть до послуг комфортабельний номер. Наша компанія за довгі роки своєї плідної діяльності співпрацює лише з найкращими готелями світу, де безпека і зручність гостей на першому місці для персоналу.

Переваги послуг компанії!

Довіра наших постійних клієнтів заслужена можливістю на найвигідніших умовах купувати тури по самим прийнятними цінам, отримувати запаморочливі знижки на гарячі тури і з раннього бронювання до 40%, при цьому відпочивати на вищому рівні за рахунок партнерства туристичної агенції «ВНТревел» з усіма надійними туроператорами та іншими постачальниками туристичних послуг. Наша компанія дозволяє оперативно оплачувати тури не виходячи з дому чи офісу.

Догори

Зателефонувати